DOMOV, KDE SE BUDETE CÍTIT DOBŘE

Záleží nám na tom, abyste se v novém bytě cítili opravdu dobře. S novým bytem začíná nová etapa v životě.

Jak bude vypadat naše kuchyň? Kam dáme sedačku? Kde budu mít pracovní kout? Kam ty věci dáme? Je toho opravdu hodně, co je potřeba si předem promyslet. Má to totiž vliv na náš budoucí život.

Na co nezapomenout? Na dostatečný počet elektrických zásuvek a jejich vhodné umístění, na dispoziční uspořádání kuchyně a tomu odpovídající stavební přípravu všech vývodů, na dostatek úložného prostoru apod.

Nabízíme vám pomocnou ruku bytové designérky, která vám pomůže váš vznikající byt připravit tak, abyste se nastěhovali a nemuseli už nic řešit. Pomůže vám přizpůsobit váš byt v rámci klientských změn, rozvrhne dispoziční uspořádání bytu, vypracuje vám návrh interiéru nebo pomůže se zařízením vašeho bydlení. Záleží na vás, kterou službu si domluvíte.

tlacitko-vic
di-obr

Naše služby jsou komplexní a chceme vám poskytovat víc, než je běžné. Záleží nám na tom, abyste se v novém domově cítili dobře. Proto spolupracujeme s bytovou designérkou Dočkalová Interiéry, která vám pomůže přizpůsobit váš byt vašim specifickým potřebám.

Můžete se s ní domluvit na návrhu dispozičního uspořádání, na návrhu kuchyně, celého bytu nebo jen některých místností. Pomůže vám vyřešit úložné prostory, navrhne styl interiéru, barevný a materiálový koncept.

Domluvit si můžete jednorázovou konzultaci, pomoc v rámci procesu klientských změn nebo návrh interiéru. Zajímá vás to? Více o práci Dočkalová Interiéry se dozvíte zde:

tlacitko-vic-2